Zamknij [x]
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie

Uwaga! To jest strona archiwalna UOKiK. Aktualna strona znajduje się pod adresem: uokik.gov.pl

UOKiK - Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów

Powiększ czcionkęPomniejsz czcionkęWersja z wysokim kontrastemWersja tekstowaWersja tekstowaKanał RSSPobierz kod QREnglish version

Tu jesteś: Strona główna > Urząd > Kariera > Praktyki absolwenckie

Praktyki absolwenckie

Na praktyki absolwenckie przyjmowane są osoby, które w dniu rozpoczęcia praktyki nie ukończyły 30 roku życia. Praktyki absolwenckie trwają do 3 miesięcy i mogą być nieodpłatne lub odpłatne. Praktyki regulowane są ustawą z dnia 17 lipca 2009 r. o praktykach absolwenckich (Dz. U. poz. 1052 oraz z 2017 r. poz. 60).

Osoby chcące zdobyć doświadczenie zawodowe w Urzędzie prosimy o przesłanie pocztą bądź złożenie w kancelarii UOKiK wniosku o przyjęcie na praktyki absolwenckie (umieszczone poniżej) wraz z załączonym CV w języku polskim z klauzulą dotyczącą zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Decyzję o przyjęciu na praktykę podejmuje Dyrektor Generalny po akceptacji kierownika komórki organizacyjnej, do której aplikuje kandydat. W przypadku pozytywnej decyzji podpisywana jest umowa o praktykę absolwencką, w której określane są m.in. wzajemne prawa i obowiązki oraz zakres wykonywanych zadań przez praktykanta.

W przypadku dodatkowych pytań, prosimy o kontakt:

Biuro Kadr, Szkolenia i Organizacji
tel.: 22 55 60 730
e-mail: 
[SCODE]cHJha3R5a2kudW9raWtAdW9raWsuZ292LnBs[ECODE]

 

Aktualne oferty praktyk:

 

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Pliki do pobrania

Do góry