Zamknij [x]
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie

Uwaga! To jest strona archiwalna UOKiK. Aktualna strona znajduje się pod adresem: uokik.gov.pl

UOKiK - Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów

Powiększ czcionkęPomniejsz czcionkęWersja z wysokim kontrastemWersja tekstowaWersja tekstowaKanał RSSPobierz kod QREnglish version

Tu jesteś: Strona główna > BIP

BIP

Witamy na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów

Zgodnie z ustawą z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej, do udostępniania informacji publicznej zobowiązane są m.in. organy władzy publicznej, w tym Prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

W tym celu został utworzony urzędowy publikator teleinformatyczny – Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, na stronach którego się Państwo znajdujecie.

Jeśli nasz serwis nie zawiera wszystkich interesujących Państwa informacji, proszę złożyć wniosek o udostępnienie informacji publicznej i wysłać go na adres [SCODE]YmlwQHVva2lrLmdvdi5wbA==[ECODE]. Pełna procedura udostępniania informacji publicznej znajduje się tutaj.

Strona główna Biuletynu Informacji Publicznej jest redagowana przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji i znajduje się pod adresem www.bip.gov.pl.

 

Zawartość Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów:

 

Do góry