Zamknij [x]
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie

Uwaga! To jest strona archiwalna UOKiK. Aktualna strona znajduje się pod adresem: uokik.gov.pl

UOKiK - Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów

Powiększ czcionkęPomniejsz czcionkęWersja z wysokim kontrastemWersja tekstowaWersja tekstowaKanał RSSPobierz kod QREnglish version

Tu jesteś: Strona główna > Urząd > Kariera > Oferty pracy

Oferty pracy

  Drukuj pytanie
 1. Rozwiń odpowiedź Specjalista do spraw: ochrony konkurencji i konsumentów w Delegaturze w Krakowie (133594)

 2. Drukuj pytanie
 3. Rozwiń odpowiedź Główny Specjalista do Spraw Legislacji w Wydziale Polityki Konsumenckiej, Departament Ochrony Zbiorowych Interesów Konsumentów (133593)

 4. Drukuj pytanie
 5. Rozwiń odpowiedź Specjalista do spraw: publicznoprawnej ochrony konsumentów w Wydziale Handlu i Usług I, Departament Ochrony Zbiorowych Interesów Konsumentów (132974)

 6. Drukuj pytanie
 7. Rozwiń odpowiedź Główny Specjalista do spraw: publicznoprawnej ochrony konsumentów w Wydziale Handlu i Usług I, Departament Ochrony Zbiorowych Interesów Konsumentów (132969)

 8. Drukuj pytanie
 9. Rozwiń odpowiedź Specjalista do spraw: publicznoprawnej ochrony konsumentów w Wydziale Usług Finansowych I, Departament Ochrony Zbiorowych Interesów Konsumentów (132967)

 10. Drukuj pytanie
 11. Rozwiń odpowiedź Specjalista do spraw: publicznoprawnej ochrony konsumentów w Wydziale Telekomunikacji i Mediów I, Departament Ochrony Zbiorowych Interesów Konsumentów (132966)

 12. Drukuj pytanie
 13. Rozwiń odpowiedź Specjalista do spraw: publicznoprawnej ochrony konsumentów w Wydziale Handlu i Usług I, Departament Ochrony Zbiorowych Interesów Konsumentów (132959)

 14. Drukuj pytanie
 15. Rozwiń odpowiedź Specjalista do spraw: publicznoprawnej ochrony konsumentów w Wydziale Polityki Konsumenckiej, Departament Ochrony Zbiorowych Interesów Konsumentów (132953)

 16. Drukuj pytanie
 17. Rozwiń odpowiedź Naczelnik Wydziału do spraw: publicznoprawnej ochrony konsumentów w Wydziale Telekomunikacji i Mediów II, Departament Ochrony Zbiorowych Interesów Konsumentów (132948)

 18. Drukuj pytanie
 19. Rozwiń odpowiedź Referendarz do spraw: publicznoprawnej ochrony konsumentów w Wydziale Usług Finansowych II, Departament Ochrony Zbiorowych Interesów Konsumentów (132945)

 20. Drukuj pytanie
 21. Rozwiń odpowiedź Radca prawny w Departamencie Przewagi Kontraktowej (133481)

 22. Drukuj pytanie
 23. Rozwiń odpowiedź Referendarz ds. pomocy publicznej i analiz ekonomicznych w Wydziale Pomocy Sektorowej i Restrukturyzacyjnej, Departament Monitorowania Pomocy Publicznej (133489)

 24. Drukuj pytanie
 25. Rozwiń odpowiedź Referendarz w Delegaturze UOKiK w Bydgoszczy (133492)

 26. Drukuj pytanie
 27. Rozwiń odpowiedź Uwaga! Dodatkowe informacje dla kandydatów


  Pliki do pobrania:

  Zasady służby cywilnej oraz Zasady etyki korpusu służby cywilnej

  Oświadczenia kandydata do pracy na wolne stanowisko w służbie cywilnej w Urzędzie Ochrony Konkurencji i Konsumentów
   


  Zachęcamy, aby przygotowując swoją ofertą zwrócili Państwo szczególną uwagę na właściwe dokumentowanie spełniania wymagań w kwestiach dotyczących:

  • doświadczenia zawodowego

  Przez doświadczenie zawodowe rozumie się doświadczenie uzyskane w trakcie wykonywania pracy (zadań) na podstawie stosunku pracy, umowy cywilnoprawnej, prowadzenia działalności gospodarczej itp. W przygotowanej ofercie należy w sposób jednoznaczny wykazać długość wymaganego doświadczenia poprzez dołączenie kopii: świadectw pracy, zaświadczeń o zatrudnieniu i/lub odbytych praktykach, opinii czy referencji.

  W celu udokumentowania doświadczenia zawodowego w konkretnym obszarze należy dodatkowo dołączyć dokumenty jednoznacznie potwierdzające posiadanie takiego doświadczenia (np. zakres obowiązków, opis stanowiska pracy, opinia, referencje, zaświadczenie o odbytych praktykach, stażu lub wolontariacie).

  • wykształcenia

  Kandydaci powinni udokumentować spełnienie tego wymogu, załączając kopię dyplomu lub zaświadczenia z uczelni potwierdzającego posiadanie wymaganego wykształcenia. Na osobie składającej aplikację spoczywa obowiązek przedłożenia dokumentu, który w sposób niebudzący wątpliwości będzie potwierdzał posiadanie wymaganego wykształcenia – dotyczy to przede wszystkim dyplomów uzyskanych na zagranicznych uczelniach. Do dokumentów sporządzonych w języku obcym, z wyjątkiem certyfikatów potwierdzających znajomość języka obcego, należy dołączyć kopie tłumaczenia tych dokumentów.

  • znajomości języka obcego

  Jeżeli na danym stanowisku pracy wymagana jest znajomość języka obcego składane oferty powinny zawierać kopię odpowiedniego certyfikatu językowego lub oświadczenie o znajomości języka obcego na wymaganym poziomie.

   

  Zachęcamy do skorzystania z wzoru oświadczenia kandydata do pracy na wolne stanowisko w służbie cywilnej w Urzędzie Ochrony Konkurencji i Konsumentów

  Wszystkie wymagane oświadczenia oraz list motywacyjny powinny zostać podpisane.

  Dodatkowe informacje dotyczące organizacji procesu rekrutacji, składania aplikacji i wymaganych dokumentów mogą Państwo uzyskać w Biurze Kadr, Szkolenia i Organizacji, tel.: 22 55 60 850 / 22 55 60 213.

   


  Wszystkie ogłoszenia o wolnych stanowiskach w służbie cywilnej są publikowane na stronie: https://nabory.kprm.gov.pl

  Witryna jest dostosowana do wyświetlania na telefonach komórkowych i daje większe możliwości przeszukiwania bazy ogłoszeń. Osoby zainteresowane wybranym rodzajem ogłoszeń mogą przez nią zamówić e-mailowe powiadomienia o nowych ofertach.


  Sprawdź też:

Do góry